Uncategorized

Pôžička od Slovenskej sporiteľne

Pôžička od Slovenskej sporiteľne

Slovenská sporiteľňa je jednou z najznámejších bánk na území Slovenskej republiky. Málokto by túto tradičnú banku nepoznal. Slovenská sporiteľňa si získava stále čoraz viac klientov a je veľmi obľúbená vďaka svojim finančným produktom. Veľmi obľúbeným produktom je aj pôžička od Slovenskej sporiteľne.

Slovenská sporiteľňa ponúka veľmi obľúbený finančný produkt – Spotrebný úver na čokoľvek. Výška finančných prostriedkov, ktoré žiadateľ môže získať je od 300 eur až do 30 000 eur. Doba splácania je od jedného až do 9 rokov. Na webovej stránke SLSP sa nachádza on-line kalkulačka, ktorá klientovi umožňuje zistiť parametre pôžičky. Túto on-line kalkulačku nájdete po kliknutí na nasledovný odkaz: https://www.slsp.sk/sk/kalkulacky/spotrebny-uver-na-cokolvek. K tejto pôžičke je možné získať nižší úrok – 2 % ročne, pri využití služby „Výhodný účet“.

Banka ponúka jednu z najvýhodnejších ponúk na slovenskom finančnom trhu vôbec. Ponúka pôžičku s veľmi výhodným úrok a to už od 5,9 % ročne. Tento úrok môže klient získať veľmi jednoducho a ľahko. Stačí, ak si k pôžičke založí aj nový účet v banke a bude si pravidelne sporiť. Okrem výhodného úroku, ľudia ocenia aj to, že pôžička je bezúčelová.  Banka taktiež ponúka aj refinancovanie starých nevýhodných pôžičiek.  Za vybavenie pôžičky a predčasné splatenie pôžičky klient neplatí žiadne poplatky. Pôžičku môže klient splatiť kedykoľvek a naraz.

Ak by ste si chceli pôžičku práve od Slovenskej sporiteľne, musíte spĺňať nasledovné podmienky. Vek každého žiadateľa musí byť od 18 do 61 rokov. Každý žiadateľ musí mať trvalý preukázateľný príjem. K vybaveniu pôžičky sú potrebné 2 doklady – občiansky preukaz a ďalší doklad totožnosti, napr. vodičský preukaz. O pôžičku môžu požiadať žiadatelia, ktorí nemajú záznam v registri dlžníkov. Pôžička sa v žiadnom prípade neodporúča žiadateľom, ktorí nemajú stabilný príjem a majú záznamy v registroch a tiež nie je ani pre dôchodcov, ktorí nemajú dostatočne vysoký dôchodok.

Slovenská sporiteľňa je jednou z najstarších a najobľúbenejších bánk na Slovensku. Pre svojich klientov ponúka rôzne výhodné služby a produkty. Ak si chcete zobrať pôžičku s výhodným úrokom, určite odporúčame práve túto banku. Každý žiadateľ musí osobne navštíviť jednu z pobočiek SLSP a nasledovne o pôžičku požiadať. Banka pôžičku schváli takmer každému, kto spĺňa ich podmienky, má trvalý príjem a nemal finančné problémy – nemá záznam v registri dlžníkov.

Share this post